WYNIKI 2024

Wyniki IV Zawodów Akrobatycznych i Aerial Akademii Avatara

IV ZAWODY AKROBATYCZNE AKADEMII AVATARA

10.02.2024

Układ 1: 6-7 lat, poziom podstawowy pkt
Frost Pola 8,2
Kiziuk Antonina 8,8
Prorok-Nakielska Jagoda – III miejsce 9,26
Moszyńska Zuzanna 8,93
Sapińska Amelia – I miejsce 9,63
Zając Wiktoria 8,53
Jackiewicz Amelia – II miejsce 9,4
Gleske Oliwia 9,1
W związku z błędem obliczeniowym punktacji w kategorii Ćwiczenia indywidualne Układ 2: 8-11 lat, poziom śr. zaawansowany umieszczamy poprawny wynik dla tej kategorii. Bardzo przepraszamy wszystkich zawodników oraz widzów. Ze zwycięzcami skontaktujemy się indywidualnie w celu przekazania dyplomów oraz medali.
Układ 2: 8-11 lat, poziom śr. zaawansowany pkt
Lech Oliwia – ex aequo II miejsce (kat. żeńska) 9,83
Zdrojewska Hanna 9,7
Kurs Khrystenko 8,93
Ochej Anna 8,66
Szklarz Julia 9
Kasperska Hanna 8,33
Grabowska Maja 9,76
Żmuda Zuzanna 9
Paszkiewicz Oliwia 8,13
Cież Martyna 9,2
Głowacka Natalia 8,43
Kwapich Marcelina – III miejsce 9,77
Kajdaniak Małgorzata 8,7
Klimowicz Iga 8,6
Fijas Lena 9,4
Andrzejewska Alicja – ex aequo II miejsce (kat. żeńska) 9,83
Koza Kalina 8,8
Markiewicz Dorian – I miejsce (kat. męska) 7,86
Choma Lena 9,73
Tymińska Amelia 9,53
Chrząszcz Helena 9,3
Krzywicka Lena – I miejsce (kat. żeńska) 9,9
Bąk Wiktoria 8,8
Łeńska Laura 8,03
Dudkiewicz Hanna 7,83
Bach Małgorzata 9,5
Bazanowska Wiktoria 9,7
Andrean Maja 9,43
Układ 3: 12+, poziom zaawansowany pkt
Pawlik Urszula – III miejsce 9,43
Łeńska Julia 8,93
Wróblewska Antonina – I miejsce 9,73
Malina Natalia – ex aequo II miejsce 9,63
Stachów Kinga – ex aequo II miejsce 9,63
Ćwiczenia indywidualne w kategorii wiekowej 7-11 pkt
Graczyk Hanna 9,03
Rogowska Aleksandra 10,33
Podleśny Anna 10,76
Balawajdwer Martyna 8,8
Dzimira Liliana 10,26
Rapczuk Anastazja 10,16
Walczak Maja – III miejsce (kat. żeńska) 10,86
Katsora Varvara 6,6
Kowal Amelia 8,6
Petskovych Sofia 7,9
Mishchenko Anna 7,4
Rytkowska Liliana 9,3
Szymańska Zuzanna – II miejsce (kat. żeńska) 11,4
Jędrzejczak Nelly 9,03
Nagły Alicja 7,56
Wołoszyn Julia 8
Wieszewska Kinga 9,63
Lewandowska Kaja – I miejsce (kat. żeńska) 11,43
Smaga Malina 9,56
Dzik Nadia 9,7
Łysy Nela 9,2
Baka Hanna 9,86
Czwartos-Błądzińska Laura 10
Brodzka Zuzanna 8,5
Majdaniuk Antoni – I miejsce (kat. męska) 6,4
Ćwiczenia indywidualne w kategorii wiekowej 11+ pkt
Kordylewicz Kalina 8,4
Poszwińska Emilia 8
Kruk Kaja 8,3
Grudzińska Zuzanna – I miejsce 12,96
Soboń Julia 7,9
Kulas Hanna – III miejsce 10,76
Kindra Wiktoria – II miejsce 11,23
Dwójki żeńskie – klasa młodzik pkt
Kordylewicz Kalina i Girsa Blanka – III miejsce 7,9
Antosiak Karolina i Szarmach Marika – II miejsce 8,2
Walczak Maja i Łysy Nela – I miejsce 8,26
Lewińska Maja i Lajter Lena 7,8
Trójki żeńskie – klasa młodzik pkt
Kidoń Alicja i Kieleczawa Lena i Duda Urszula – I miejsce 8
Skoki na trampolinie pkt
Grudzińska Zuzanna – III miejsce (kat. żeńska) 24,6
Lajter Lena – II miejsce (kat. żeńska) 27,8
Lewandowska Kaja – I (kat. żeńska) 32,1
Pajka Antoni – I miejsce (kat. męska) 29,8
Góra Jan – II miejsce (kat. męska) 27,6
Skoki na ścieżce – pierwszy krok sportowy pkt
Kordylewicz Leon – I miejsce (kat. męska) 8,06
Pawlik Urszula 8,6
Walczak Maja 8,3
Cież Martyna 7,8
Girsa Blanka 8,83
Sokołowska Mia – I miejsce (kat. żeńska) 9,12
Wróblewska Antonina – II miejsce (kat. żeńska) 9,06
Olszańska Pola 8,76
Chrząszcz Helena 8,96
Czwartos-Błądzińska Laura 8,96
Baka Hanna – III miejsce (kat. żeńska) 9
Skoki na ścieżce – klasa młodzik pkt
Poszwińska Emilia 8,19
Graczyk Hanna 7,93
Wieczorkowska-Kącka Hanna 5,6
Szarmach Marika 8,19
Stachów Kinga – III miejsce (kat. żeńska) 8,91
Mazur Maja 8,15
Dym Laura 8,25
Jędrzejczak Nelly 7,6
Alfawicka Julia – I miejsce (kat. żeńska) 9,1
Matwiejewa Wiktoria 8,66
Lewandowska Kaja – II miejsce (kat. żeńska) 9,03
Dzik Nadia 8,74
Łysy Nela 8,36
Pajka Antoni – I miejsce (kat. męska) 8,51
Podleśny Anna 8,36
Skoki na ścieżce – klasa III pkt
Lewińska Maja – III miejsce 8,9
Lajter Lena – I miejsce 10,26
Daczkowska Blanka – II miejsce 9,03
Skoki na ścieżce – klasa II pkt
Kruk Kaja – III miejsce (kat. żeńska) 8
Antosiak Karolina 6,96
Kulas Hanna – I miejsce (kat. żeńska) 10,1
Szymański Kamil – I miejsce (kat. męska) 8,93
Krynicka Zofia – II miejsce (kat. żeńska) 8,4

IV ZAWODY AERIAL AKADEMII AVATARA

11.02.2024

SZARFA GRUPA A
6-9 LAT pkt
Karasek Magdalena – II miejsce 58
Sapińska Amelia – I miejsce 87
10-14 LAT pkt
Siwek Nadia 65
Nowak Natalia 61
Łękawa Julia – I miejsce 93
Grzebień Alicja 61
Piotrkowicz Lena 66
Berezowska Martyna 66
Kowaleczko Lena 62
Dubrawska Magdalena – II miejsce 81
Mierzwiak Agnieszka – III miejsce 74
Eichstaedt Ines 71
SZARFA GRUPA B
6-9 LAT pkt
Pietrzyk Maria – I miejsce 97
10-14 LAT pkt
Abramczyk Anatolia 75
Kruk Kaja 102,5
Klepaczek Hanna – I miejsce 116
Szkraba Martyna 89
Ryling Nikola – ex aequo III miejsce 107
Bartuś Magdalena 87
Wesołowska Agata – II miejsce 110
Jędrzejczak Nelly – ex aequo III miejsce 107
Kopeć Maja 66,5
Krupska Julia 83
Kukuła Zuzanna 76
Stankiewicz Nadia 83
15+ pkt
Plezia Katarzyna – I miejsce 91,5
SZARFA GRUPA C
10-14 LAT pkt
Kasprzyk Aleksandra – I miejsce 130
15+ pkt
Wiewiórka Kamila – II miejsce 124
Alfawicka Julia – I miejsce 134
KOŁO GRUPA A
6-9 LAT pkt
Buturla Blanka 71
Witruszyńska Zofia – III miejsce 84,5
Lewińska Maja – II miejsce 104
Jarosińska Ida – I miejsce 105
Klimek Julia 58,5
Szwajka Maria 65
10-14 LAT pkt
Witruszyńska Hanna – II miejsce 83
Papieska Weronika – I miejsce 86,5
Michalik Maja – III miejsce 81
KOŁO GRUPA B
10-14 LAT pkt
Maciąg Klaudia 71,5
Kordylewicz Kalina – I miejsce 123
Węgrzyn Hanna – III miejsce 119
Udzielak Joanna 95
Augustyniak Emilia 89
Cielas Felicja – II miejsce 121
Andrysiak Alicja 105
Buranicz Maja 105
Stelmaszewska Katarzyna 115
Stankiewicz Nadia 88
Bzdyk Zuzanna
15+ pkt
Gotowska Emma – I miejsce 118,5
Lubach Aleksandra – II miejsce 88,5
KOŁO GRUPA C
10-14 LAT pkt
Pyrtak Maja – I miejsce 134
Gruszecka Nina – II miejsce 129,5
KOŁO DUET GRUPA A pkt
Chocholak Agata i Krzos Emilia – II miejsce 76
Baran Natalia i Popecka Hania – I miejsce 101
KOŁO DUET GRUPA B pkt
Cielas Felicja i Stelmaszewska Katarzyna – I miejsce 123
KOŁO DUET GRUPA C pkt
Nowak Diana i Żółkiewska Julia – I miejsce 129

KONTAKT Z NAMI

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

"Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Dofinansowano z Funduszu Pracy

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Drugi Wymiar
ul. Piastowska 1
790 673 777
drugiwymiar@teatravatar.pl

Akademia Legnica
ul. Św. Piotra 14
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
ul. Składowa 1
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Akademia Bolesławiec
ul. Bankowa 10
534 078 161
akademia.boleslawiec@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl