PRZESTRZEŃ

STWORZONA DLA CIEBIE!

PRZESTRZEŃ

Nasza sala treningowa ma powierzchnię 300m2 i jest podzielona na przestrzeń taneczną (wraz z lustrami i drążkami do baletu) oraz część akrobatyczną wyposażoną w maty, materace, odskocznie, drabinki, trampolinę i szarfy akrobatyczne.

Ponadto cały czas dbamy o doskonalenie pozostałych pomieszczeń, szatni i holu, a także o wyjątkową atmosferę miejsca. W poczekalni spoczywają dla Ciebie wygodne kanapy, na regałach leżą książki, a w szatniach jest ciepło i przytulnie.

Nie poprzestajemy w pracach remontowych i doskonalących przestrzeń, by móc jak najlepiej spełniać Twoje oczekiwania 🙂

WYNAJEM

Grafik Akademii obfituje w stałe, regularne aktywności oraz rozmaite ponadprogramowe wydarzenia. Lecz bywają dni, a niekiedy nawet całe weekendy, gdy przestrzeń nie jest przez nas wykorzystywana. Zachęcamy do dostrzeżenia jej potencjału!

Sala gimnastyczna spełnia idealne warunki pod organizację warsztatów ruchowych (tanecznych, akrobatycznych, związanych z innymi sportami oraz dziedzinami sztuki). Jest wyposażona w lustra wraz z drążkami do baletu, a także w niezbędny sprzęt do akrobatyki (maty, materace, wyskocznie itp.).

Do sali przypisane są szatnie oraz hol dla gości i osób oczekujących.

W sprawie wynajmu zachęcamy do kontaktu:

 

  • 575 720 007
  • kontakt@teatravatar.pl

KONTAKT Z NAMI

"Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
ul. Św. Piotra 14
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
ul. Składowa 1
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Drugi Wymiar
ul. Piastowska 1
790 673 777
drugiwymiar@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl