Zajęcia plastyczne | Akademia Avatara Teatr Avatar

ZAJĘCIA PLASTYCZNE, RYSUNEK I MALARSTWO

WIĘC CHODŹ, POMALUJ NASZ ŚWIAT 🙂

Zajęcia plastyczne

Zajęcia z malarstwa i rysunku dla młodzieży i osób dorosłych oraz zajęcia plastyczne dla dzieci.

Nasz kurs plastyczny przeznaczony jest dla osób, które mają duszę artysty lub dopiero jej w sobie szukają. Oferujemy przygotowanie do szkół plastycznych jak również zajęcia hobbystyczne, nakierowane na rozwijanie pasji i umiejętności artystycznych. Lekcje są idealnym miejscem do przygotowania teczki z pracami, które będą potrzebne w trakcie rekrutacji do wymarzonej szkoły.
Każde zajęcia w naszej pracowni odbywają są w kameralnej atmosferze. Oprócz Ciebie, w zajęciach będzie uczestniczyło tylko kilka innych osób, dzięki czemu masz pewność, że prowadzący zawsze będą mieli dla Ciebie dużo czasu.
Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Zapraszamy!

Nic tak nie rozwija umysłu dziecka jak zajęcia manualne. Obcowanie ze sztuką kształci na każdym polu, a nawet pomaga w matematyce! Trudno nie wspomnieć o emocjonującej przyjemności tworzenia, budowania własnego świata za pomocą koloru, kształtu, kreski.

Dziecko, które bierze udział w zajęciach plastycznych zyskuje większą wyobraźnię, inaczej patrzy na świat, na otaczającą nas rzeczywistość – warsztaty stanowią dla niego kolorową przygodę pełną niespodzianek.
Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowym – zapisz się na zajęcia sam albo namów przyjaciela.

Z najmłodszymi bawimy się w kolory i kształty, poznajemy podstawy rysunku i malarstwa, młodzież przygotowujemy na ASP, a osoby starsze mogą z naszym wsparciem rozwijać swoje umiejętności plastyczne.

Poza regularnymi zajęciami organizujemy weekendowe oraz świąteczne tematyczne warsztaty artystyczne dla dzieci i osób dorosłych.

Nauczyciele:

JELENA POŁUJANOWA

ARTYSTA PLASTYK

Pani pedagog, posiadająca ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Prowadzi zajęcia z zakresu historii sztuki i wiedzy o kulturze, które umiejętnie przekłada na praktyki malarskie i uzupełnia pogłębianiem umiejętności rysunku.

Posiada 100% skuteczność w przygotowywaniu osób podchodzących do egzaminów na ASP.

JERZY RODZIEWICZ

RYSOWNIK | PORTRECISTA | ARTYSTA PLASTYK

Absolwent ASP we Lwowie. Uprawia malarstwo sztalugowe i rysunek, preferuje portret. Wykonawca wielu portretów znanych osobistości, m. in. portret Prawosławnego Metropolity Warszawy i całej Polski Sawy.

Prace prezentował na kilkudziesięciu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą; Ukraina, Niemcy, Czesi, Rosja. Brał udział w wielu plenerach ogólnopolskich i międzynarodowych, pracy w zbiorach państwowych i prywatnych w kraju i za granicą. Nauczyciel akademicki /klasyczna szkoła rysunku i malarstwa/.

KONTAKT Z NAMI

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

"Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Dofinansowano z Funduszu Pracy

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Drugi Wymiar
ul. Piastowska 1
790 673 777
drugiwymiar@teatravatar.pl

Akademia Legnica
ul. Św. Piotra 14
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
ul. Składowa 1
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Akademia Bolesławiec
ul. Bankowa 10
534 078 161
akademia.boleslawiec@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl