Joga Sivananda | Akademia Avatara Teatr Avatar

JOGA SIVANANDA

Praktyki jogi integralnej ucząca świadomości "na wynos" 😉

JOGA w stylu SIVANANDA

Praktyki łączące jogę fizyczną z ćwiczeniami oddechowymi oraz mentalnymi. Styl uczy poprawnego wzorca oddechu, którego świadomość uczestnicy mają szansę zabrać ze sobą do domu.

Zajęcia to wspólna podróż przez nasze ciało, podczas której nauczyciel przeprowadza uczniów przez pozycje mówiące najwięcej o tym, w jakim stanie jest ich pojazd. W każdej pozycji zostajemy na dłużej, dając naszemu ciału i układowi nerwowemu chwilę na przyzwyczajenie się do odczuwanego rozluźnienia. Oprócz ulgi wyciągniemy wiedzę co wzmocnić, co rozciągnąć, żeby przyjemniej podróżowało nam się na co dzień w pojeździe, którym jest nasze ciało.

Kończąc praktykę, nauczyciel przeprowadza uczestników przez proces 10 minutowej relaksacji, która jest skonstruowana w taki sposób, żeby pobudzić przywspółczulną część układu nerwowego odpowiedzialną za relaks. Stan, w którym jesteśmy na pograniczu jawy i snu, dającej głęboki odpoczynek.

KONTAKT Z NAMI

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

"Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Dofinansowano z Funduszu Pracy

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Drugi Wymiar
ul. Piastowska 1
790 673 777
drugiwymiar@teatravatar.pl

Akademia Legnica
ul. Św. Piotra 14
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
ul. Składowa 1
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Akademia Bolesławiec
ul. Bankowa 10
534 078 161
akademia.boleslawiec@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl