TRENERZY - DRUGI WYMIAR

TRENUJ POD OKIEM PROFESJONALISTÓW

IWONKA KLIMKOWSKA

INSTRUKTOR | SIŁA WIEKU – ZAJĘCIA 50+

Energiczna, żywiołowa, pozytywna, uwielbia kontakt z ludźmi. Praca w zawodzie trenerki stanowi jej długoletnią pasję. Posiada certyfikaty instruktora fitness, trenera personalnego, a jej specjalizacjami są: indoor cycling, step aerobik, fit ball, zdrowy kręgosłup.

Jest znana ze swojej dokładności, pilnowania jakości oraz techniki wykonywanych ćwiczeń. Mimo długiego stażu w zawodzie, bez przerwy dokształca się, rozbudowując swój warsztat i uzyskując kolejne tytuły z ukończonych kursów. Jej treningi wyróżnia wyjątkowa energia, a swoim optymizmem i uśmiechem jest w stanie obdarować masę osób. Na zajęciach mobilizuje do pracy nad ciałem, nie mniej jednak efektem ćwiczeń jest również zrelaksowana głowa. Niejednokrotnie dyscyplinującym spojrzeniem, obrazowymi opisami lub mobilizującym okrzykiem potrafi przywrócić do pionu, spiąć pośladki i ulepszyć innym codzienność.

OLGA PIRECKA – OSKWAREK

INSTRUKTOR | JOGA

Certyfikowany nauczyciel RYT® 500 w stylach Ashtanga, Vinyasa i Yin Yoga – międzynarodowy tytuł akredytowany przez Yoga Alliance. Ukończyła liczne kursy, m.in. Myoyin Yoga, Asana & Mobility, Aerial Yoga (YACEP®). Na koncie posiada również kursy Fitness, TBC, Total Therapy, Harmony, Zdrowy Kręgosłup, Aktywny Senior, a nawet dyplom z Pedagogiki Cyrku oraz Klaunady i Pantomimy. Uczestniczka wielu konferencji tanecznych, festiwali artystycznych, warsztatów i szkoleń z zakresu eksploracji ruchu funkcjonalnego, mobilizacji ciała oraz pracy z oddechem. Certyfikowany instruktor jogi na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie oraz absolwentka Studium Teatru Ruchu. Uczennica Ulli Wilczyńskiej-Kalak, Olgi Kuriaty i Adrianny Suskiej.

Wywodzi się ze środowiska teatralnego i tanecznego, gdzie od 15 lat pracuje z tematami body awareness. Na przestrzeni tych lat poznawała i rozwijała wiele stylów jogi oraz ćwiczeń pogłębiania świadomości ciała, które pozwalają jej komponować własne praktyki. Jogiczny styl życia stanowi dla niej metodę panowania nad stresem na scenie i przy codziennych wyzwaniach oraz sprawiania ciału zasłużonej przyjemności.

AGNIESZKA BOCHNIA

INSTRUKTOR | SIŁA WIEKU

Z wykształcenia pedagożka i socjoterapeutka. Z zamiłowania certyfikowana trenerka personalna i instruktorka fitness, specjalizująca się w treningu funkcjonalnym. Uwielbia pracę z drugim człowiekiem, a w swoim warsztacie skupia się przede wszystkim na rozwoju umiejętności motorycznych swoich podopiecznych i zaszczepieniu w nich radości płynącej z ruchu. Doświadczenie zbierała we wrocławskich klubach sportowych i fitness.

Pasjonatka bardzo szeroko rozumianej aktywności ruchowej, która stanowi dla niej fundament zdrowia fizycznego i psychicznego. Uczestniczka maratonów biegowych, rowerowych oraz pieszych. Wielbicielka i samozwańcza specjalistka 😉 ds. turystyki górskiej i wysokogórskiej, mająca na swoim koncie m.in. dwa szczyty liczące ponad 5 tysięcy m n.p.m.

Prywatnie mama dwulatki, która daje jej gwarancję codziennej porcji różnorodnego ruchu:)

MARCELINA ŁOŃSKA – BĘTKOWSKA

INSTRUKTOR | KLASA PRACUJĄCA

Z zawodu i przede wszystkim z powołania jest Instruktorem Fitness oraz Trenerem Personalnym, do tego pasjonatką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Bezustannie wyznacza sobie kolejne cele, do których nie boi się dążyć.

Nie potrafi długo usiedzieć w miejscu, wciąż szuka kolejnych wyzwań, które ją kształtują i pozwalają zdobywać coraz bogatsze doświadczenie. W pracy najbardziej ceni sobie relacje z ludźmi. Swoją przygodę z szeroko pojętym fitnessem rozpoczęła w wieku 21 lat. Serdecznie zaprasza na swoje zajęcia, które pokażą Wam jak dobrze wykonywać ćwiczenia i pozytywnie wpłyną na sylwetkę.

ANNA GRANAS

INSTRUKTOR | JOGA

Posiada certyfikat nauczyciela jogi RYT200 międzynarodowej organizacji Yoga Alliance w trzech stylach: Ashtanga , Vinyasa i Yin. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, wiele lat pracowała w środowisku sprzedażowym, doświadczając przewlekłego stresu i presji wyniku. Joga początkowo była jej osobistą terapią, by z czasem stać się nową drogą rozwoju i wielką pasją. Dzięki jodze wywróciła swoje życie do góry nogami.

Przestrzenią pracy i doskonalenia jest dla niej psychosomatyka i terapeutyczna moc ruchu, oddechu i powrotu do natury wg zasady: jeśli głowa może zepsuć kondycję ciała, to wzmacniając i relaksując ciało możemy poprawić kondycję głowy.
Ukończyła kurs YACEP Aerial Flow jogi na hamakach oraz kursy pracy z ciałem Total Therapy i Total Training według Marka Purczyńskiego (cenionego fizjoterapeuty). Kontynuuje samorozwój na kursie Onkojogi TKKF w Toruniu, aby poszerzyć oraz zweryfikować umiejętności u autorytetów Jogi Akademickiej m.in. prof. Szopy i móc pracować z tą wyjątkową grupą, jaką są osoby po leczeniu onkologicznym.

KAROLINA BOCHNIA

INSTRUKTOR | SIŁA WIEKU – ZAJĘCIA 50+

Absolwentka Wrocławskiej AWF studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia oraz studiów licencjackich na kierunku Turystyka i Rekreacja. Absolwentka Legnickiej PWSZ studiów podyplomowych na kierunku Dietetyka – Poradnictwo Żywieniowe.
Instruktor sportu o specjalności: pływanie osób niepełnosprawnych.
Instruktor sportu Polskiego związku pływackiego.
Instruktor o specjalności: fitness – nowoczesne formy gimnastyki, żeglarstwa jachtowego, odnowy biologicznej, Peak Pilates Basic Mat, pływanie | Dodatkowe kursy: żeglarz jachtowy.

MAGDA GŁOWIAK

INSTRUKTOR | FITNESS

Instruktorka sportu ze specjalizacją fitness, instruktorka rekreacji ruchowej i tańca Disco Dance. Od dzieciństwa wulkan energii, zafascynowana ruchem, początkowo realizowała swoje pasje tańcząc w zespole disco dance. Taniec i sport to jej pasja oraz sposób na dobre samopoczucie.

Przygodę z fitnessem rozpoczęła w 2008r., stale dążąc do doskonałości stawia na ciągłą pracę nad swoimi umiejętnościami. Uczestniczka licznych warsztatów i szkoleń. Jej ulubioną formą zajęć są zajęcia wzmacniające o wysokiej intensywności.
Na sali bardzo dużą uwagę zwraca na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz na przyjazną atmosferę. Każde zajęcia są dla niej wyjątkowe i stanowią połączenie ciężkiego treningu ze świetną zabawą. W swoją pracę wkłada całe serce, a uśmiech na twarzach ćwiczących motywuje ją najbardziej.

JULIA HALYTSKA

INSTRUKTOR | HIP-HOP + SAME BABY

Tancerka stylu hip-hop oraz contemporary, koordynatorka zajęć Akademii Avatara w Lubinie.
Studiowała na Uniwersytecie Narodowym im. Tarasa Szewczenki na wydziale choreograficzno-pedagogicznym. Brała udział w licznych zawodach tanecznych w Ukrainie z dziedziny Street Dance Show.

Uczestniczka wielu warsztatów z hip-hopu, jazz-funku, house, lokingu itp. Przez wiele lat tańczyła w duecie, z którym zajmowała miejsca na podium. Posiada certyfikat Mistrza Sportu Ukrainy, który dokumentuje jej wszystkie osiągnięcia.

WERONIKA BORKOWSKA

TANIEC WSPÓŁCZESNY | LYRICAL JAZZ

Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku: pedagogika tańca. Specjalizuje się w stylach: contemporary dance, lyrical jazz. Pasjonatka wielu gatunków tanecznych: m.in. brodaway jazz, afro jazz, latin jazz, rock and roll dance, swing czy street dance, nieustannie szkoląca się na rozmaitych warsztatach.

Od 6 lat w roli asystentki zajęć tanecznych pod okiem Ady Pankowskiej. Doświadczenie zdobywała biorąc udział w licznych projektach artystycznych, zdobywając solowe miejsca na podium w turniejach tanecznych oraz prowadząc lekcje tańca dla najmłodszych w placówkach oświatowych. Szykuje tancerzy do zawodów tanecznych oraz do zawodu bycia tancerzem. W swojej pracy uwielbia skupiać się na indywidualności ruchu, emocjach, a także pracować nad improwizacją. Uważa, że tancerz powinien być wszechstronny i czerpać inspiracje ze wszystkiego. Jej głównym motto jest zdanie ,,Jesteś najlepszym tancerzem, jeśli tańczysz sercem”.

DOMINIKA GARBACZ

INSTRUKTOR | TANIEC WSPÓŁCZESNY

Studentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na wydziale choreografii i technik tańca. Wieloletnia asystentka zajęć tanecznych oraz akrobatycznych w Akademii Avatara. Ukończyła szkolenie na instruktora tańca. Specjalizuje się w stylach broadway jazz i contemporary dance.

Stale powiększa swój wachlarz doświadczeń o coraz to nowsze style taneczne. Od 4 lat jest asystentką zajęć tanecznych oraz akrobatycznych. Prowadzi zajęcia grupowe, indywidualne oraz warsztaty w różnych placówkach tanecznych w Polsce. Nabywa doświadczenia biorąc udział w spektaklach Teatru Avatar oraz licznych wydarzeniach artystycznych. Jej zajęcia cechuje indywidualne podejście do uczestnika pozwalające odkryć poczucie własnej wartości i dystansu. Dobry tancerz to świadomy i szczęśliwy tancerz.

NATALIA PROKOP

INSTRUKTOR | SIŁA WIEKU – GIMNASTYKA 50+

Magister fizjoterapii, masażysta, trener personalny, medyczny i instruktor fitness. Zafascynowana zdrowym ruchem nieustannie się szkoli. Posiadane wykształcenie oraz źródła, z których wciąż czerpie nową wiedzę stanowią jej szeroką bazę pomysłów i metod, którymi pragnie się dzielić ze swoimi podopiecznymi.

Interesuje się treningiem powięziowym oraz treningiem mięśni dna miednicy. W swojej pracy stara się łączyć wiedzę z licznych szkoleń i wykładów, by pokazać uczestnikom zajęć, jak mogą bawić się treningiem, a także jaka droga prowadzi, by pozbyć się bólu barków, kolan oraz kręgosłupa.

KONTAKT Z NAMI

"Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
ul. Św. Piotra 14
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
ul. Składowa 1
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Drugi Wymiar
ul. Piastowska 1
790 673 777
drugiwymiar@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl