Trenerzy Drugi Wymiar | Akademia Avatara Teatr Avatar

TRENERZY - DRUGI WYMIAR

TRENUJ POD OKIEM PROFESJONALISTÓW

IWONKA KLIMKOWSKA

INSTRUKTOR | SIŁA WIEKU – ZAJĘCIA 50+ | BLOK MOCY | TRENINGI KONDYCYJNE

Energiczna, żywiołowa, pozytywna, uwielbia kontakt z ludźmi. Praca w zawodzie trenerki stanowi jej długoletnią pasję. Posiada certyfikaty instruktora fitness, trenera personalnego, a jej specjalizacjami są: indoor cycling, step aerobik, fit ball, zdrowy kręgosłup.

Jest znana ze swojej dokładności, pilnowania jakości oraz techniki wykonywanych ćwiczeń. Mimo długiego stażu w zawodzie, bez przerwy dokształca się, rozbudowując swój warsztat i uzyskując kolejne tytuły z ukończonych kursów. Jej treningi wyróżnia wyjątkowa energia, a swoim optymizmem i uśmiechem jest w stanie obdarować masę osób. Na zajęciach mobilizuje do pracy nad ciałem, nie mniej jednak efektem ćwiczeń jest również zrelaksowana głowa. Niejednokrotnie dyscyplinującym spojrzeniem, obrazowymi opisami lub mobilizującym okrzykiem potrafi przywrócić do pionu, spiąć pośladki i ulepszyć innym codzienność.

OLGA PIRECKA – OSKWAREK

INSTRUKTOR | JOGA | BLOK MOCY | JOGA W HAMAKACH

Certyfikowany nauczyciel RYT® 500 w stylach Ashtanga, Vinyasa i Yin Yoga – międzynarodowy tytuł akredytowany przez Yoga Alliance. Ukończyła liczne kursy, m.in. Myoyin Yoga, Asana & Mobility, Aerial Yoga (YACEP®). Na koncie posiada również kursy Fitness, TBC, Total Therapy, Harmony, Zdrowy Kręgosłup, Aktywny Senior, a nawet dyplom z Pedagogiki Cyrku oraz Klaunady i Pantomimy. Uczestniczka wielu konferencji tanecznych, festiwali artystycznych, warsztatów i szkoleń z zakresu eksploracji ruchu funkcjonalnego, mobilizacji ciała oraz pracy z oddechem. Certyfikowany instruktor jogi na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie oraz absolwentka Studium Teatru Ruchu. Uczennica Ulli Wilczyńskiej-Kalak, Olgi Kuriaty i Adrianny Suskiej.

Wywodzi się ze środowiska teatralnego i tanecznego, gdzie od 15 lat pracuje z tematami body awareness. Na przestrzeni tych lat poznawała i rozwijała wiele stylów jogi oraz ćwiczeń pogłębiania świadomości ciała, które pozwalają jej komponować własne praktyki. Jogiczny styl życia stanowi dla niej metodę panowania nad stresem na scenie i przy codziennych wyzwaniach oraz sprawiania ciału zasłużonej przyjemności.

AGNIESZKA BOCHNIA

INSTRUKTOR | SIŁA WIEKU

Z wykształcenia pedagożka i socjoterapeutka. Z zamiłowania certyfikowana trenerka personalna i instruktorka fitness, specjalizująca się w treningu funkcjonalnym, a także instruktorka sportu – pływanie. Uwielbia pracę z drugim człowiekiem, a w swoim warsztacie skupia się przede wszystkim na rozwoju umiejętności motorycznych swoich podopiecznych i zaszczepieniu w nich radości płynącej z ruchu. Doświadczenie zbierała we wrocławskich klubach sportowych i fitness.

Pasjonatka bardzo szeroko rozumianej aktywności ruchowej, która stanowi dla niej fundament zdrowia fizycznego i psychicznego. Uczestniczka maratonów biegowych, rowerowych oraz pieszych. Wielbicielka i samozwańcza specjalistka;) ds. turystyki górskiej i wysokogórskiej, mająca na swoim koncie m.in. dwa szczyty mierzące ponad 5 tysięcy m n.p.m.

Prywatnie mama trzylatki, która daje jej gwarancję codziennej porcji różnorodnego ruchu.

EWA JANKOWSKA

INSTRUKTOR | FIZJOTRENING / SAME BABY / RUCH ORGANICZNY

Pasjonatka ruchu we wszelakich formach. Od dziecka mocno związana ze sportem i tańcem. W procesie dojrzewania i poszukiwań swojej drogi natknęła się na akrobatykę artystyczną, a to był już tylko przedsmak zanurzenia się w sztukę cyrku współczesnego. Połączenie atletyczno-technicznej pracy z różnorodnymi formami wyrazu artystycznego pozwoliło w końcu rozwinąć skrzydła na tej płaszczyźnie. To zawiodło ją do sięgnięcia po edukację i szkolenie wyższe w dziedzinie cyrku.

Na koncie ma ukończenie dwuletniego programu Foundation Degree w Londyńskiej szkole National Centrę for Circus Arts oraz uzupełnienie rocznym szkoleniem we FLIC Scuola di Circo w Turynie. Zdobytą wiedzę praktyczną oraz teoretyczną poddaje doświadczeniu na scenie oraz wykorzystuje dla uczniów przy holistycznej pracy z ciałem. Ruch i ciało stanowią dla niej fascynujące pole do eksperymentów i na nim wciąż poszukuje ciekawych rozwiązań sięgając po nowe narzędzia. Wieloletnia praca z szerokim przekrojem wiekowym grup podopiecznych podczas różnorodnych dyscyplin upewnia ją, że ruchomość i sprawność naszych ciał ma silne powiązanie z kondycją psychiczną. Ewa jest również zdania, że do pracy nad ciałem należy podejść wielopoziomowo.

ANNA GRANAS

INSTRUKTOR | JOGA

Posiada certyfikat nauczyciela jogi RYT200 międzynarodowej organizacji Yoga Alliance w trzech stylach: Ashtanga , Vinyasa i Yin. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, wiele lat pracowała w środowisku sprzedażowym, doświadczając przewlekłego stresu i presji wyniku. Joga początkowo była jej osobistą terapią, by z czasem stać się nową drogą rozwoju i wielką pasją. Dzięki jodze wywróciła swoje życie do góry nogami.

Przestrzenią pracy i doskonalenia jest dla niej psychosomatyka i terapeutyczna moc ruchu, oddechu i powrotu do natury wg zasady: jeśli głowa może zepsuć kondycję ciała, to wzmacniając i relaksując ciało możemy poprawić kondycję głowy.
Ukończyła kurs YACEP Aerial Flow jogi na hamakach oraz kursy pracy z ciałem Total Therapy i Total Training według Marka Purczyńskiego (cenionego fizjoterapeuty). Kontynuuje samorozwój na kursie Onkojogi TKKF w Toruniu, aby poszerzyć oraz zweryfikować umiejętności u autorytetów Jogi Akademickiej m.in. prof. Szopy i móc pracować z tą wyjątkową grupą, jaką są osoby po leczeniu onkologicznym.

NATALIA PROKOP-ZBIROWSKA

INSTRUKTOR | SIŁA WIEKU – GIMNASTYKA 50+

Magister fizjoterapii, masażysta, trener personalny, medyczny i instruktor fitness. Zafascynowana zdrowym ruchem nieustannie się szkoli. Posiadane wykształcenie oraz źródła, z których wciąż czerpie nową wiedzę stanowią jej szeroką bazę pomysłów i metod, którymi pragnie się dzielić ze swoimi podopiecznymi.

Interesuje się treningiem powięziowym oraz treningiem mięśni dna miednicy. W swojej pracy stara się łączyć wiedzę z licznych szkoleń i wykładów, by pokazać uczestnikom zajęć, jak mogą bawić się treningiem, a także jaka droga prowadzi, by pozbyć się bólu barków, kolan oraz kręgosłupa.

DAWID SZELIGA

NAUCZYCIEL JOGA | SIŁA WIEKU

Przyszły fizjoterapeuta, pasjonat ciała i ruchu, nauczyciel jogi. Prowadząc zajęcia o charakterze prozdrowotnym Dawid działa w oparciu o wiedzę terapeutyczną zdobywaną na Wydziale Lekarskim Akademii Frycza Modrzewskiego w Krakowie, gdzie studiuje Fizjoterapię.
Od 2017 roku zajmuje się nauką medycyny dalekowschodniej, jogą i oddechem oraz ich wpływem na uspokajanie układu nerwowego, a tym samym na jakość życia. Pracował między innymi na Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego jako wykładowca i nauczyciel jogi. Z pasją łączy zdobycze świata medycyny zachodniej i wschodniej w służbie zdrowia – swojego własnego i Waszego.

Prywatnie jego ukochaną terapią ciała, ducha i umysłu są: joga, taniec intuicyjny, snowboarding, sztuki walki, górskie wędrówki i spędzanie czasu z najbliższymi.
Swoją sprawnością fizyczną cieszy się po… czterech operacjach kolana. Z jednej strony jest za powrotem do prostoty i natury, chodzeniem boso i oddychaniem głęboko. Z drugiej strony szanuje zdobycze medycyny akademickiej zgłębiane na Uniwersytecie i umie je dobrze wykorzystywać łącząc oraz wzajemnie uzupełniając.

ANNA MIELNIK

INSTRUKTOR | JOGA KUNDALINI / YIN JOGA

Posiada certyfikaty z odbytych kursów Yin – kobieca energia, Joga dla kobiet w ciąży i po, Joga powięziowa oraz dyplom Yoga Alliance z jogi kundalini.

Od kilku lat w roli przedsiębiorcy. Od dzieciństwa interesowała się sportem oraz różnorodną formą aktywności fizycznej. W czasach szkolnych brała udział w licznych zawodach z lekkoatletyki. Z ruchem i sportem zawsze jest jej po drodze. Joga Vinyasa, która zapoczątkowała jej miłość do jogi stała się odskocznią od codziennej gonitwy i organizacji życia rodzinnego oraz zawodowego. To dla niej bez wyrzutów sumienia szukała sobie swojej przestrzeni. Joga kundalini przyszła zupełnie niespodziewanie, ale nauczyła jej bardzo ważnej rzeczy w życiu: pracy z własna siłą witalną, która uczy odprężenia ciała i umysłu. Pomaga obudzić drzemiącą w nas energię i usprawnić jej przepływ, dzięki czemu życie staje się pełniejsze. Ania doświadczyła i doświadcza tego na własnym przykładzie. Kocha mantry, słuchać i śpiewać. Chce zarażać innych tą formą praktyki. Jej motto to: spokój ducha, miłość w sercu i siła w ciele.

KONTAKT Z NAMI

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

"Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Dofinansowano z Funduszu Pracy

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Drugi Wymiar
ul. Piastowska 1
790 673 777
drugiwymiar@teatravatar.pl

Akademia Legnica
ul. Św. Piotra 14
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
ul. Składowa 1
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Akademia Bolesławiec
ul. Bankowa 10
534 078 161
akademia.boleslawiec@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl