Trenerzy LUBIN | Akademia Avatara Teatr Avatar

TRENERZY - LUBIN

TRENUJ POD OKIEM NAJLEPSZYCH

RENATA LEWANDOWSKA

INSTRUKTOR | AKROBATYKA

Mistrzyni Polski w skokach na trampolinie indywidualnie oraz w synchronie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek: nauczyciel.

Bardzo aktywna i skuteczna trenerka akrobatyki i trampoliny. Trenerka medalistek mistrzostw Europy oraz wielokrotnych mistrzyń Polski na trampolinie. Trenerka kadry Polski na trampolinie oraz sędzia międzynarodowy. Do barwnego kompletu posiada uprawnienia instruktora fitness.

JACEK WYSKUP

TRENER | AKROBATYKA

Jacek Wyskup od 38 lat związany z akrobatyką. Wychowanek złotoryjskich mistrzów świata Leszka Antonowicza i Wojciecha Świecika. Wielokrotny mistrz polski w konkurencji czwórki męskie. Pierwszy tytuł mistrza Polski seniorów zdobyty w wieku 11lat.

Po zakończeniu kariery sportowej 9 lat spędził w szeregach Cirque Eloize w przedstawieniu o nazwie RAIN, z którym odwiedził wiele krajów na całym świecie. Warto również wymienić występ na otwarcie największego teatru w europie Wales Milenium Center w Cardiff w obecności królowej Anglii oraz występy w Nowym Jorku w teatrze New Victoria znajdującym się na Brodway. W 2008 roku wraz z z Bartkiem Pankau jako duet Melkart Ball wygrali pierwszą edycję programu Mam Talent. Od 9 lat pracuje jako trener akrobatyki.

KUBA LEWANDOWSKI

TRENER | AKROBATYKA

Od najmłodszych lat związany z akrobatyką w klubie MKS „Aurum” Złotoryja, gdzie trenował pod okiem najlepszych trenerów – Renaty Lewandowskiej (trampolina) oraz Wojciecha Świecika i Leszka Antonowicza (skoki na ścieżce, zespoły). Wielokrotny mistrz Polski juniorów, medalista mistrzostw Polski seniorów w skokach na trampolinie indywidualnie oraz w synchronicznych.

Po zakończeniu kariery sportowej przez 7 lat pełnił rolę artysty grupy akrobatyczno-teatralnej „Ocelot”, gdzie brał udział w wielu numerach cyrkowych. Głównym przyrządem była huśtawka, z której skakał podwójne i potrójne salta na wysokości ponad 10m. Ponadto zajmował się jeszcze handvoltige, tyczką, skakankami oraz licznymi scenami aktorskimi i pantomimicznymi. Niejednokrotnie wcielał się w rolę MC – prowadzącego show. Występował na wielu scenach cyrkowych oraz teatralnych w Polsce i na świecie. Pracował dla Cyrku Wielkiego na Ukrainie, Cyrku Sarassani w Niemczech, grupy teatralnej Landgraf w Niemczech, Serrano w Hiszpanii, Fiala we Włoszech, Hundertjahrhalle we Frankfurcie, Jumpzone Productions , a nawet dla projektanta mody Iceberg we Włoszech oraz na prestiżowej gali na 30-lecie BMW 3 w Monachium w Millenium Park.
Od 3 lat licencjonowany instruktor akrobatyki sportowej.

MICHALINA DĘBSKA

INSTRUKTOR | TANIEC WSPÓŁCZESNY

Instruktorka tańca, studentka Akademii Wychowania Fizycznego.
Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat, przez 10 lat brała udział w turniejach ogólnopolskich i ogólnoświatowych. Przez 5 lat tańczyła w zrzeszonym Polskim Związku Tańca Freestyle, zajmując czołowe miejsca w stylach Disco Dance, Hip-Hop oraz Jazz i modern. Reprezentowała Polskę w Niemczech oraz na Ukrainie.

Tańcem współczesnym zafascynowała się na warsztatach ze zwyciężczynią programu Mam Talent – Aleksandrą Kiedrowicz, następnie trafiła pod skrzydła Ady Pankowskiej w Teatrze Avatar.
Nauczać zaczęła już w 2014r., od tamtej pory szkoli w dziedzinach tańca współczesnego oraz nowoczesnego dzieci i młodzież, a nawet seniorów. Posiada uprawienia instruktora fitness oraz trenera personalnego.

ANETA KASZUBOWSKA

INSTRUKTOR | AKROBATYKA POWIETRZNA

Zdobywczyni wielu medali, pucharów w kraju i na świecie w Woltyżerce. Kilkunastoletnia kariera pozwoliła jej na kontynuację rozwoju umiejętności akrobatyczno-artystycznych. Swoja karierę rozpoczynała na szarfie, a później pogłębiała swój skill na kole i siatce.

Brała udział w wielu programach telewizyjnych oraz eventach obok największych sław na świecie. Była jedną z pierwszych solistek grupy Ocelot, gdzie przez przeszło 7 lat rozwijała swoje zdolności taneczno-akrobatyczne. Jako instruktor akrobatyki prowadziła zajęcia dla dzieci, mieszkając i pracując w Las Vegas, Hamburgu i teraz w Polsce.

KONTAKT Z NAMI

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

"Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Dofinansowano z Funduszu Pracy

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Drugi Wymiar
ul. Piastowska 1
790 673 777
drugiwymiar@teatravatar.pl

Akademia Legnica
ul. Św. Piotra 14
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
ul. Składowa 1
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Akademia Bolesławiec
ul. Bankowa 10
534 078 161
akademia.boleslawiec@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl