ZAWODY AKROBATYCZNE I AERIAL

Zestaw niezbędnych informacji dotyczących udziału w Zawodach Akrobatycznych oraz Aerial Akademii Avatara

TEGOROCZNE ZAWODY JUŻ SIĘ ODBYŁY.

ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ W 2024 ROKU.

Celem wydarzenia jest pokazanie uczestnikom zajęć akrobatycznych Akademii Avatara, czym są zawody z wybranej przez nich dyscypliny oraz jakie emocje towarzyszą takim występom. Umożliwiamy naszym uczniom zmierzenie się ze stresem i wrażeniami na przyjaznym gruncie, a także poznanie przebiegu i struktury zawodów.

Ponadto dajemy szanse podopiecznym Akademii na poznanie się między uczestnikami avatarowych zajęć w Legnicy, Lubinie i Chocianowie, sprawdzenie się na tle „rywali” z innych miast . To okazja do posmakowania zdrowej konkurencji, ale także wzajemnego wsparcia, kibicowania i towarzyszenia .

Podczas zawodów zawsze widać, jak zawodnicy sobie wzajemnie pomagają, dodają otuchy i okrzykują sukcesy. Nie brakuje również łez radości i smutku.

Do zawodów mogą przystępować chętni uczestnicy zajęć akrobatycznych w Akademii Avatara. Zawodnicy rywalizują w poszczególnych grupach wiekowych, a dla zwycięzców przygotowane są dyplomy oraz medale.

KONTAKT Z NAMI

"Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
ul. Św. Piotra 14
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
ul. Składowa 1
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Drugi Wymiar
ul. Piastowska 1
790 673 777
drugiwymiar@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl