ZAJĘCIA TEATRALNE

ODKRYJ, JAK WYKORZYSTYWAĆ SWÓJ TALENT

ZAJĘCIA TEATRALNE

Propozycja dynamicznej i energetyzującej pracy nad swobodą sceniczną, pewnością siebie oraz czytelnym wyrażaniem intencji – opcja, która odpali Wasz rozwój emocjonalno-ruchowo-wokalny!
Z doświadczonym, wrocławskim reżyserem, który ma zdolność wielostopniowego i konsekwentnego kierowania swymi uczniami, przy swobodnej i wesołej atmosferze pracy.

Na zajęciach zbliżymy się do różnych teatralnych środków wyrazu oraz form jego ekspresji. Głównym celem będzie poznanie przez każdego takiego środka wyrazu, nad którym najbardziej panuje i pozwala mu najwięcej wyrazić w sposób wiarygodny, atrakcyjny i artystyczny. Będziemy uczyć się wykrywać kicz, unikać go, a ostatecznie umiejętnie wykorzystywać. Zajęcia dla tych, którzy chcą swoje rzemiosło rozwinąć o aktorstwo i świadomość sceniczną.

_____________________________________________________________

 

KONTAKT Z NAMI

Zadania pn. "Scena na Horyzoncie!" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych.

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Inwestycja została dokonana dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Legnicy prowadzonego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich.

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl