TANIEC WSPÓŁCZESNY

JESTEŚ STWORZONY DLA SCENY!

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Styl tańca, który oczarowuje swą autentycznością, szczerością, gdyż osoba go wykonująca odsłania swe wnętrze w indywidualnym układzie, jest świadoma swego ciała, przełamuje jego granice, pracuje z oddechem. Taniec współczesny, choć oparty na idei baletu, jest bardzo luźną formą tańca – ze sztywnych reguł klasyki czerpie jedynie elementy, a wyraża przede wszystkim dowolność w kreowaniu ruchu.

Taniec jest doskonałą formą rozwoju nie tylko fizycznego, ale również duchowego. Pozwala na skoordynowanie pracy umysłu i ciała, spalając obie kwestie w całość. Rozwija koordynację ruchową, pomaga w zachowaniu prawidłowej postawy, ale przede wszystkim wyrabia poczucie świadomości ciała, pozwala odkryć jego nowe możliwości.

Taniec współczesny, lyrical jazz i modern, które proponuje nasza trenerka Ada nie są jedynie miłymi dla oka formami wizualnymi. Dla uprawiających tę sztukę ważne są uczucia wewnętrzne towarzyszące podczas tańca. Zajęcia można uznać za swego rodzaju medytację, ‚rozmowę z ciałem’.

KONTAKT Z NAMI

Zadania pn. "Scena na Horyzoncie!" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych.

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Inwestycja została dokonana dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Legnicy prowadzonego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich.

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl