JOGA

JAK BUŁKA Z MASŁEM

JOGA

Płynne praktyki w kreatywnym ujęciu, nie przygniecione nadmiarem filozofii, dopasowane do energii oraz potrzeb grupy. Pobudzające o poranku jak energetyzująca kawa, a wieczorami odprężające i harmonizujące po całym dniu obowiązków, jednak niepozbawione fizycznych wyzwań.

Sesje nie zamknięte w ramach danego stylu, choć prowadzone z mocnym akcentem Vinyasa Yogi. Spotkania obfitujące we wszechstronne techniki, którym przyświeca cel zapanowania nad rozproszeniem umysłu, ćwiczenie uważności i świadomości ciała oraz misja wprowadzenia ulepszeń na poziomie fizycznym, fizjologicznym i psychicznym.

Mieszanka dynamicznych sekwencji kształtujących sylwetkę połączona ze statycznymi figurami uelastyczniającymi i budującymi siłę. Zabawa ruchem w swobodnej atmosferze, braku presji i niepotrzebnych napięć.
Na treningi nie zabieramy oczekiwań ani ciężaru losów świata, a wewnętrzny krytyk idzie na spacer lub spać, chyba że ma zamiar nas pozytywnie dopingować 🙂

Godzina przed pracą oraz innymi obowiązkami, która nastroi cały Twój dzień.
Godzina wieczorem, która zharmonizuje ciało po całym dniu obowiązków.

Poranna joga w ramach otwartego karnetu na dowolne zajęcia od 8:15 do 9:15. Zobacz ofertę zajęć wzmacniających i zerknij na grafik.
Wieczorne praktyki w cenie 80zł za dwa spotkania w tygodniu.

 

80zł za pełny miesiąc porannych zajęć – trenujesz ile chcesz! Jeszcze się zastanawiasz? Poznaj naszych trenerów!

Olga Pireckainstruktorka jogi:

Joga dla mnie to poranne przeciąganie w pościeli oraz wieczorna wdzięczność przy podsumowywaniu dnia. To dreszcz ekscytacji przeżywanej chwili, bycia w pełni obecnym w trwającym momencie. To głośne westchnienia podczas rozciągania oraz mimowolnie napływające o dowolnej porze dnia. To zaglądanie sobie do środka i artykułowanie swoich uczuć. To rozgoszczenie się w swoim smutku, gdy nadchodzi i nie wywieranie na nim presji, by prędko odszedł. To błogi smak każdego kęsa, rozkosz rozpływającej się na języku czekolady. To pozwalanie sobie na gorszy dzień, akceptowanie słabości, rozumienie miejsca, w jakim się jest.

Joga to wiszenie do góry nogami, bose stopy, dotyk psiej sierści, szum wody, czas w gronie życzliwych ludzi, zmęczone mięśnie, niezaciskanie zębów, puszczanie oddechu, pot spływający po ciele, pozwalanie ciału się odprężyć. Joga to słuchanie swojej intuicji, światło ciszy w głowie. I wreszcie joga to siła, równowaga, dyscyplina, poszukiwanie nowych ścieżek, przyjaźń ze sobą.

KONTAKT Z NAMI

Zadania pn. "Scena na Horyzoncie!" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych.

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Inwestycja została dokonana dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Legnicy prowadzonego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich.

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl