WYNIKI 2023

Wyniki III Zawodów Akrobatycznych Akademii Avatara i II Zawodów Aerial Akademii Avatara

III ZAWODY AKROBATYCZNE AKADEMII AVATARA

11.02.2023

ĆWICZENIA INDYWIDUALNE POZIOM PODSTAWOWY 7-11 lat (IND POD) pkt
Ziembikiewicz Zuzanna 11,5
Walczak Maja 11,45
Smyka Maja 11,3
Rębisz Julia 11,15
Kruk Kaja 11,15
Kozioł Laura 11,1
Baka Hanna 11
Szarmach Marika 9,95
Jędrzejczak Nelly 9,75
Karpova Mia 9,55
ĆWICZENIA INDYWIDUALNE POZIOM ZAAWANSOWANY 11+ (IND ZAA) pkt
Loboda Miroslava 12,45
Kindra Wiktoria 11,6
Kozdroń Iga 11,3
Kulas Hanna 10,95
Grudzińska Zuzanna 10,25
Ziemba Aniela 10,1
Pyrtak Maja 9,45
Lewińska Maja 8,3
Alfawicka Julia 7,75
ĆWICZENIA INDYWIDUALNE UKŁAD I, 5-7 lat (U1) pkt
Jackiewicz Amelia 9,45
Kajdaniak Małgorzata 9,4
Cież Martyna 9,3
Czukiewska Wiktoria 9,25
Kasperska Hanna 9,15
Lisoboi Nikol 8,75
Bednarz Aneta 8,45
Gela Nazar 8,3
ĆWICZENIA INDYWIDUALNE UKŁAD II, 8-12 lat (U2) pkt
Paszkiewicz Oliwia 9,3
Łysy Nela 9,15
Zdrojewska Hanna 9,05
Czwartos-Błądzińska Laura 8,95
Khrystenko Kyra 8,95
Głowacka Natalia 8,6
Saluk Hanna 8,45
Temnyk Daria 8,45
Kropiwnicka Inga 8,2
ĆWICZENIA INDYWIDUALNE UKŁAD III, 10-11 lat, poziom średnio zaawansowany (U3) pkt
Jacyniuk Oliwia 9,2
Andrzejewska Alicja 8,75
Krasnoborodko Aleksandra 8,7
Pawlik Klara 8,45
Mareczko Natalia 8,35
Lech Oliwia 8,25
Horoszczak Zuzanna 8,2
Łeńska Laura 8,2
Pieczonka Małgorzata 8,15
Wiglusz Weronika 7,75
Jerzak Wiktoria 7,75
ĆWICZENIA INDYWIDUALNE UKŁAD IV, 8-12 lat, poziom zaawansowany (U4) pkt
Wróblewska Antonina 9,25
Kogut Wiktoria 9,2
Pawlik Urszula 9,15
Stachów Kinga 8,95
Szymańska Zuzanna 8,85
Rewak Wiktoria 8,8
Krajewska Zofia 8,8
Kubacka Liliana 8,75
Oniszko Oliwia 8,7
Łeńska Julia 8,65
Iwanicka Maja 8,5
Lewandowska Kaja 8,5
Ścieszka Maja 8,45
Wałęga Gabriela 8,45
Herbut Amelia 8,2
Szyszko Zofia 8,1
Temnyk Anna 7,85
TRAMPOLINA pkt
Loboda Miroslava 8,9
Fijoł Paulina 8,6
Pyrtak Maja 8,45
Lajter Lena 8,25
Gul Zuzanna 8,05
Kozdroń Iga 8
Lewińska Maja 7,45
Lewandowska Kaja 4,8
Dym Laura 3,35
Jadach Nikola 3,15
Grudzińska Zuzanna 2,35
DWÓJKI MĘSKIE – KLASA MŁODZIK pkt
Pytka Hugo, Szymański Kamil 8,03
Góra Jan, Kordylewicz Leon 7,55
DWÓJKI ŻEŃSKIE – KLASA MŁODZIK pkt
Grudzińska Zuzanna, Pytka Dafni 8,8
Kordylewicz Kalina, Lewińska Maja 8,45
Pawlik Urszula, Wałęga Gabriela 8,05
Girsa Blanka, Topór Natasza 7,95
DWÓJKI ŻEŃSKIE – KLASA II pkt
Postoł Julia 8,67
Nieciecka Gabriela
SKOKI NA ŚCIEŻCE – PIERWSZY KROK SPORTOWY pkt
Biernacik Zuzanna 18,6
Mazur Maja 17,9
Szmaj Liliana 17,75
SKOKI NA ŚCIEŻCE KOBIET – KLASA MŁODZIK pkt
Alfawicka Julia 18,7
Kulas Hanna 18,45
Moroz Martyna 18,3
Fijoł Paulina 18
Kozioł Laura 17,9
Lewandowska Kaja 17,8
Soboń Julia 17,45
Kruk Kaja 17,4
Rębisz Julia 17,35
Jadach Nikola 17,2
Podleśny Anna 16,1
Rewak Wiktoria 15,75
SKOKI NA ŚCIEŻCE MĘŻCZYZN- KLASA MŁODZIK pkt
Góra Jan 17,35
Gruszecki Tymoteusz 16,85
SKOKI NA ŚCIEŻCE KOBIET – KLASA III pkt
Grudzińska Zuzanna 10,95
Lewińska Maja 10,35
Pytka Dafni 10,25
Gul Zuzanna 10,05
Andelt Laura 9,75
Kordylewicz Kalina 9,01
Lajter Lena 9
Antosiak Karolina 8,6
Dym Laura 7,09
SKOKI NA ŚCIEŻCE MĘŻCZYZN- KLASA III pkt
Szymański Kamil 10,7
Pytka Hugo 10,15
SKOKI NA ŚCIEŻCE KOBIET – KLASA II pkt
Ziemba Aniela 10,95
Szabelska Gabriela 10,85
Kozdroń Iga 10
Pyrtak Maja 9,15

II ZAWODY AERIAL AKADEMII AVATARA

12.02.2023

KOŁO GRUPA A pkt
Szkraba Martyna 67,5
Chomicka Maja 62
Augustyniak Emilia 58
Andrysiak Alicja 56
Serafin Weronika 42
Papieska Weronika 42
Sawicka Olga 34
Maciąg Klaudia 30
Krawczyk Weronika 30
KOŁO GRUPA B pkt
Kozber Maja 71
Stelmaszewska Katarzyna 67
Cielas Felicja 65
Lewicka Antonina 54
Piksa Zofia 50,5
Nowak Maja 44
Klepaczek Hanna 38
KOŁO GRUPA C pkt
Gruszecka Nina 85,5
Szabelska Gabriela 78,5
Kozdroń Iga 77
Kasprzyk Aleksandra 75
SZARFA GRUPA A pkt
Ryling Nikola 39
Mierzwiak Agnieszka 25
SZARFA GRUPA B pkt
Bzdyk Zuzanna 62
Kuc Hanna 58
Jędrzejczak Nelly 39
Wesołowska Agata 39
SZARFA GRUPA C pkt
Alfawicka Julia 73
Żółkiewska Julia 66
Kasprzyk Aleksandra 64
Szabelska Gabriela 60
Maluszczak Aleksandra 60
Świerbutowicz Zofia 39

KONTAKT Z NAMI

"Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
ul. Św. Piotra 14
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
ul. Składowa 1
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Drugi Wymiar
ul. Piastowska 1
790 673 777
drugiwymiar@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl