TRENERZY - LUBIN

TRENUJ POD OKIEM NAJLEPSZYCH

RENATA LEWANDOWSKA

INSTRUKTOR | AKROBATYKA

Mistrzyni Polski w skokach na trampolinie indywidualnie oraz w synchronie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek: nauczyciel.

Bardzo aktywna i skuteczna trenerka akrobatyki i trampoliny. Trenerka medalistek mistrzostw Europy oraz wielokrotnych mistrzyń Polski na trampolinie. Trenerka kadry Polski na trampolinie oraz sędzia międzynarodowy. Do barwnego kompletu posiada uprawnienia instruktora fitness.

MICHALINA DĘBSKA

INSTRUKTOR | TANIEC WSPÓŁCZESNY

Instruktorka tańca, studentka Akademii Wychowania Fizycznego.
Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat, przez 10 lat brała udział w turniejach ogólnopolskich i ogólnoświatowych. Przez 5 lat tańczyła w zrzeszonym Polskim Związku Tańca Freestyle, zajmując czołowe miejsca w stylach Disco Dance, Hip-Hop oraz Jazz i modern. Reprezentowała Polskę w Niemczech oraz na Ukrainie.

Tańcem współczesnym zafascynowała się na warsztatach ze zwyciężczynią programu Mam Talent – Aleksandrą Kiedrowicz, następnie trafiła pod skrzydła Ady Pankowskiej w Teatrze Avatar.
Nauczać zaczęła już w 2014r., od tamtej pory szkoli w dziedzinach tańca współczesnego oraz nowoczesnego dzieci i młodzież, a nawet seniorów. Posiada uprawienia instruktora fitness oraz trenera personalnego.

MARTA KOWALEWSKA

INSTRUKTOR | AKROBATYKA POWIETRZNA

Przez wiele lat wyczynowo trenowała gimnastykę artystyczną we Wrocławskim Uczniowskim Klubie Sportowym. W 2007 roku zdobyła mistrzowską klasę sportową. Kilkukrotna finalistka Indywidualnych oraz medalistka drużynowych Mistrzostw Polski w Gimnastyce Artystycznej. W latach 2008-2010 zawodniczka gimnastyki estetycznej AZS AWF Wrocław. Dwukrotna Uczestniczka Pucharu Świata oraz Pucharu Europy w 2009 i 2010 roku.

Od 2010 roku zajmuje się akrobatyką powietrzną i oprawą artystyczną różnego rodzaju widowisk. Bierze udział w spektaklach, w których specjalizuje się w występach na wysokości z wykorzystaniem szarfy, kółka, sześcianu i innych przyrządów do akrobatyki powietrznej. Występowała na wielu eventach zarówno w kraju jak i za granicą m.in. w Katarze, Wielkiej Brytanii, Chinach, czy Austrii.

MAGDALENA CZERNEK

INSTRUKTOR | AKROBATYKA POWIETRZNA

Doświadczona tancerka i akrobatka o wyjątkowej charyzmie, której wybrany kierunek studiów i ścisłe wykształcenie nie podcięły skrzydeł scenicznej ekspresji. Jest magistrem Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wroclawiu oraz absolwentką Studium Animatorów Kultury o specjalności tanecznej.

Z tańcem związana od dziecka (jazz, taniec współczesny). 5 lat temu swój taniec przeniosła w powietrze. Tancerka i akrobatka w akrobatyczno-tanecznym spektaklu Prometeusz. Obecnie związana z Agencją artystyczną Everest Production.

KONTAKT Z NAMI

Zadania pn. "Budowa zewnętrznej klatki schodowej przy sali gimnastycznej Akademii Avatara oraz dostosowanie do przepisów ppoż." a także "Scena na Horyzoncie!" dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury

Inwestycja została dokonana dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Legnicy prowadzonego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich.

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl