TRENERZY - LUBIN

TRENUJ POD OKIEM NAJLEPSZYCH

JACEK WYSKUP

TRENER | AKROBATYKA

Jacek Wyskup od 38 lat związany z akrobatyką. Wychowanek złotoryjskich mistrzów świata Leszka Antonowicza i Wojciecha Świecika. Wielokrotny mistrz polski w konkurencji czwórki męskie. Pierwszy tytuł mistrza Polski seniorów zdobyty w wieku 11lat.

Po zakończeniu kariery sportowej 9 lat spędził w szeregach Cirque Eloize w przedstawieniu o nazwie RAIN, z którym odwiedził wiele krajów na całym świecie. Warto również wymienić występ na otwarcie największego teatru w europie Wales Milenium Center w Cardiff w obecności królowej Anglii oraz występy w Nowym Jorku w teatrze New Victoria znajdującym się na Brodway. W 2008 roku wraz z z Bartkiem Pankau jako duet Melkart Ball wygrali pierwszą edycję programu Mam Talent. Od 9 lat pracuje jako trener akrobatyki.

 

KUBA LEWANDOWSKI

TRENER | AKROBATYKA

EWA JANKOWSKA

TRENER | AKROBATYKA I CYR WHEEL

Sport i aktywność fizyczna to towarzysze życia, nie opuszczający jej na krok. Imała się licznych dyscyplin sportowych, niektóre na profesjonalnym poziomie, by gdzieś po drodze odkryć sztuki artystyczne. Rozdarta między sportem a sztuką, poszukała i znalazła!

Od 6 lat zajmuje się sztuką cyrkową/akrobatką artystyczną. Trzy lata temu wyjechała na zachód, by móc uczyć się tej sztuki od najlepszych sportowców-artystów ze świata. Ukończyła dwuletnią szkołę cyrkową National Centre for Circus Arts w Londynie, a uzupełnieniem był trzeci rok we włoskiej szkole FLIC Scuola di Circo w Turynie.

Zakończyła swój profesjonalny trening i postanowiła wrócić do kraju, by dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i innymi metodami podejścia do pracy z ciałem z ludźmi w Polsce. Nie tylko jako uczeń i podopieczny ale również jako instruktor nabierała wprawy w prowadzeniu zajęć grupowych w Polsce i za granicą.

Silne i elastyczne ciało to fundamenty do zdrowego funkcjonowania na co dzień. Ciało to nasze narzędzie pracy z którym się nie rozstajemy dlatego warto w nie zainwestować i zatroszczyć się o jego sprawność w ujęciu całościowym, holistycznym.

ANETA KASZUBOWSKA

INSTRUKTOR | AKROBATYKA POWIETRZNA

Zdobywczyni wielu medali, pucharów w kraju i na świecie w Woltyżerce. Kilkunastoletnia kariera pozwoliła jej na kontynuację rozwoju umiejętności akrobatyczno-artystycznych. Swoja karierę rozpoczynała na szarfie, a później pogłębiała swój skill na kole i siatce.

Brała udział w wielu programach telewizyjnych oraz eventach obok największych sław na świecie. Była jedną z pierwszych solistek grupy Ocelot, gdzie przez przeszło 7 lat rozwijała swoje zdolności taneczno-akrobatyczne. Jako instruktor akrobatyki prowadziła zajęcia dla dzieci, mieszkając i pracując w Las Vegas, Hamburgu i teraz w Polsce.

MICHALINA DĘBSKA

INSTRUKTOR | TANIEC WSPÓŁCZESNY

Instruktorka tańca, studentka Akademii Wychowania Fizycznego.
Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat, przez 10 lat brała udział w turniejach ogólnopolskich i ogólnoświatowych. Przez 5 lat tańczyła w zrzeszonym Polskim Związku Tańca Freestyle, zajmując czołowe miejsca w stylach Disco Dance, Hip-Hop oraz Jazz i modern. Reprezentowała Polskę w Niemczech oraz na Ukrainie.

Tańcem współczesnym zafascynowała się na warsztatach ze zwyciężczynią programu Mam Talent – Aleksandrą Kiedrowicz, następnie trafiła pod skrzydła Ady Pankowskiej w Teatrze Avatar.
Nauczać zaczęła już w 2014r., od tamtej pory szkoli w dziedzinach tańca współczesnego oraz nowoczesnego dzieci i młodzież, a nawet seniorów. Posiada uprawienia instruktora fitness oraz trenera personalnego.

KONTAKT Z NAMI

Zadania pn. "Scena na Horyzoncie!" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych.

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Inwestycja została dokonana dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Legnicy prowadzonego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich.

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl