TRENERZY - LUBIN

TRENUJ POD OKIEM NAJLEPSZYCH

RENATA LEWANDOWSKA

INSTRUKTOR | AKROBATYKA

Mistrzyni Polski w skokach na trampolinie indywidualnie oraz w synchronie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek: nauczyciel.

Bardzo aktywna i skuteczna trenerka akrobatyki i trampoliny. Trenerka medalistek mistrzostw Europy oraz wielokrotnych mistrzyń Polski na trampolinie. Trenerka kadry Polski na trampolinie oraz sędzia międzynarodowy. Do barwnego kompletu posiada uprawnienia instruktora fitness.

MICHALINA DĘBSKA

INSTRUKTOR | TANIEC WSPÓŁCZESNY

Instruktorka tańca, studentka Akademii Wychowania Fizycznego.
Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat, przez 10 lat brała udział w turniejach ogólnopolskich i ogólnoświatowych. Przez 5 lat tańczyła w zrzeszonym Polskim Związku Tańca Freestyle, zajmując czołowe miejsca w stylach Disco Dance, Hip-Hop oraz Jazz i modern. Reprezentowała Polskę w Niemczech oraz na Ukrainie.

Tańcem współczesnym zafascynowała się na warsztatach ze zwyciężczynią programu Mam Talent – Aleksandrą Kiedrowicz, następnie trafiła pod skrzydła Ady Pankowskiej w Teatrze Avatar.
Nauczać zaczęła już w 2014r., od tamtej pory szkoli w dziedzinach tańca współczesnego oraz nowoczesnego dzieci i młodzież, a nawet seniorów. Posiada uprawienia instruktora fitness oraz trenera personalnego.

ANETA KASZUBOWSKA

INSTRUKTOR | AKROBATYKA POWIETRZNA

Zdobywczyni wielu medali, pucharów w kraju i na świecie w Woltyżerce. Kilkunastoletnia kariera pozwoliła jej na kontynuację rozwoju umiejętności akrobatyczno-artystycznych. Swoja karierę rozpoczynała na szarfie, a później pogłębiała swój skill na kole i siatce.

Brała udział w wielu programach telewizyjnych oraz eventach obok największych sław na świecie. Była jedną z pierwszych solistek grupy Ocelot, gdzie przez przeszło 7 lat rozwijała swoje zdolności taneczno-akrobatyczne. Jako instruktor akrobatyki prowadziła zajęcia dla dzieci, mieszkając i pracując w Las Vegas, Hamburgu i teraz w Polsce.

KONTAKT Z NAMI

Zadania pn. "Scena na Horyzoncie!" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych.

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Inwestycja została dokonana dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Legnicy prowadzonego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich.

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl