TRENERZY - DRUGI WYMIAR

TRENUJ POD OKIEM PROFESJONALISTÓW

IWONKA KLIMKOWSKA

INSTRUKTOR | SIŁA WIEKU – ZAJĘCIA 50+

Energiczna, żywiołowa, pozytywna, uwielbia kontakt z ludźmi. Praca w zawodzie trenerki stanowi jej długoletnią pasję. Posiada certyfikaty instruktora fitness, trenera personalnego, a jej specjalizacjami są: indoor cycling, step aerobik, fit ball, zdrowy kręgosłup.

Jest znana ze swojej dokładności, pilnowania jakości oraz techniki wykonywanych ćwiczeń. Mimo długiego stażu w zawodzie, bez przerwy dokształca się, rozbudowując swój warsztat i uzyskując kolejne tytuły z ukończonych kursów. Jej treningi wyróżnia wyjątkowa energia, a swoim optymizmem i uśmiechem jest w stanie obdarować masę osób. Na zajęciach mobilizuje do pracy nad ciałem, nie mniej jednak efektem ćwiczeń jest również zrelaksowana głowa. Niejednokrotnie dyscyplinującym spojrzeniem, obrazowymi opisami lub mobilizującym okrzykiem potrafi przywrócić do pionu, spiąć pośladki i ulepszyć innym codzienność.

OLGA PIRECKA

INSTRUKTOR | JOGA

Certyfikowany nauczyciel Vinyasa Yoga RYT 200 pod przewodnictwem znanej i cenionej Ulli Wilczyńskiej-Kalak – międzynarodowy tytuł akredytowany przez Yoga Alliance, obecnie w trakcie kolejnego szkolenia: RYT 300 w trzech stylach jogi – Ashtanga, Vinyasa i Yin Yoga. Ukończyła kursy MYOYIN YOGA i AERIAL YOGA. Uczestniczka wielu konferencji tanecznych, festiwali artystycznych, warsztatów i szkoleń z zakresu eksploracji ruchu funkcjonalnego, mobilizacji ciała oraz pracy z oddechem. Certyfikatowany instruktor jogi na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie oraz absolwentka Studium Teatru Ruchu.

Wywodzi się ze środowiska teatralnego i tanecznego, gdzie od 13 lat pracuje z tematami body awareness. Na przestrzeni tych lat poznawała i rozwijała wiele stylów jogi oraz ćwiczeń pogłębiania świadomości ciała, które pozwalają jej komponować własne praktyki. Jogiczny styl życia stanowi dla niej metodę panowania nad stresem na scenie i przy codziennych wyzwaniach oraz sprawiania ciału zasłużonej przyjemności.

MAGDA GŁOWIAK

INSTRUKTOR | FITNESS

Instruktorka sportu ze specjalizacją fitness, instruktorka rekreacji ruchowej i tańca Disco Dance. Od dzieciństwa wulkan energii, zafascynowana ruchem, początkowo realizowała swoje pasje tańcząc w zespole disco dance. Taniec i sport to jej pasja oraz sposób na dobre samopoczucie.

Przygodę z fitnessem rozpoczęła w 2008r., stale dążąc do doskonałości stawia na ciągłą pracę nad swoimi umiejętnościami. Uczestniczka licznych warsztatów i szkoleń. Jej ulubioną formą zajęć są zajęcia wzmacniające o wysokiej intensywności.
Na sali bardzo dużą uwagę zwraca na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz na przyjazną atmosferę. Każde zajęcia są dla niej wyjątkowe i stanowią połączenie ciężkiego treningu ze świetną zabawą. W swoją pracę wkłada całe serce, a uśmiech na twarzach ćwiczących motywuje ją najbardziej.

KAROLINA BOCHNIA

INSTRUKTOR | SIŁA WIEKU – ZAJĘCIA 50+

Absolwentka Wrocławskiej AWF studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia oraz studiów licencjackich na kierunku Turystyka i Rekreacja. Absolwentka Legnickiej PWSZ studiów podyplomowych na kierunku Dietetyka – Poradnictwo Żywieniowe.
Instruktor sportu o specjalności: pływanie osób niepełnosprawnych.
Instruktor sportu Polskiego związku pływackiego.
Instruktor o specjalności: fitness – nowoczesne formy gimnastyki, żeglarstwa jachtowego, odnowy biologicznej, Peak Pilates Basic Mat, pływanie | Dodatkowe kursy: żeglarz jachtowy.

ANNA GRANAS

INSTRUKTOR | JOGA

Posiada certyfikat nauczyciela jogi RYT200 międzynarodowej organizacji Yoga Alliance w trzech stylach: Ashtanga , Vinyasa i Yin. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, wiele lat pracowała w środowisku sprzedażowym, doświadczając przewlekłego stresu i presji wyniku. Joga początkowo była jej osobistą terapią, by z czasem stać się nową drogą rozwoju i wielką pasją. Dzięki jodze wywróciła swoje życie do góry nogami.

Przestrzenią pracy i doskonalenia jest dla niej psychosomatyka i terapeutyczna moc ruchu, oddechu i powrotu do natury wg zasady: jeśli głowa może zepsuć kondycję ciała, to wzmacniając i relaksując ciało możemy poprawić kondycję głowy.
Ukończyła kurs YACEP Aerial Flow jogi na hamakach oraz kursy pracy z ciałem Total Therapy i Total Training według Marka Purczyńskiego (cenionego fizjoterapeuty). Kontynuuje samorozwój na kursie Onkojogi TKKF w Toruniu, aby poszerzyć oraz zweryfikować umiejętności u autorytetów Jogi Akademickiej m.in. prof. Szopy i móc pracować z tą wyjątkową grupą, jaką są osoby po leczeniu onkologicznym.

JULIA HALYTSKA

INSTRUKTOR | HIP-HOP

Tancerka stylu hip-hop oraz contemporary, koordynatorka zajęć Akademii Avatara w Lubinie.
Studiowała na Uniwersytecie Narodowym im. Tarasa Szewczenki na wydziale choreograficzno-pedagogicznym. Brała udział w licznych zawodach tanecznych w Ukrainie z dziedziny Street Dance Show.

Uczestniczka wielu warsztatów z hip-hopu, jazz-funku, house, lokingu itp. Przez wiele lat tańczyła w duecie, z którym zajmowała miejsca na podium. Posiada certyfikat Mistrza Sportu Ukrainy, który dokumentuje jej wszystkie osiągnięcia.

WERONIKA BORKOWSKA

TANIEC WSPÓŁCZESNY | LYRICAL JAZZ

Studentka II roku Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku: pedagogika tańca. Tańczy od najmłodszych lat, specjalizując się w stylach: contemporary dance, lyrical jazz, a szkoląc również w brodaway jazz, afro jazz, latin jazz, rock and roll dance, swing czy street dance.

Od 4 lat w roli asystentki zajęć tanecznych pod okiem Ady Pankowskiej. Doświadczenie zdobywała biorąc udział w licznych projektach artystycznych, zdobywając solowe miejsca na podium w turniejach tanecznych oraz prowadząc lekcje tańca dla najmłodszych w placówkach oświatowych. Uważa, że tancerz powinien być wszechstronny i czerpać inspiracje ze wszystkiego. Jej głównym motto jest zdanie ,,Jesteś najlepszym tancerzem, jeśli tańczysz sercem”.

KONTAKT Z NAMI

"Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych.

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl