TANIEC UŻYTKOWY

PARKIET BĘDZIE TWÓJ!

TANIEC UŻYTKOWY

Dopasowany i interesująco ułożony program kursu, stawiający za cel przede wszystkim użytkowość i uniwersalność uczonych kroków pozwoli zapoznać się z podstawami tańców towarzyskich: m.in. salsa, walc, blues, taniec dwa na jeden. Jednak nie zabraknie w tym wszystkim miejsca na fantazję i indywidualne choreografie!

Składowymi tańca użytkowego są prostota, a jednocześnie ozdobność i efektowność powabnych figur, obrotów, co czyni go bardzo popularnym oraz przyciąga uwagę obserwatorów. Ponadto, można go tańczyć do każdej muzyki, zarówno klasycznej, jak i współczesnej. Największa jednak zaletą jest radość ze wspólnej zabawy!

Staramy się sięgnąć Waszych potrzeb! Ciągle tylko ten drążek, trampoliny albo turlanie się po podłodze… A co dla rodziców, dla par, dla tych, którzy nie chcą przyjmować póz kota i wyskakiwać do szpagatów, tylko stąpać stabilnie na dwóch nogach?
Oto regularne, copiątkowe zajęcia taneczne, które nie tylko rozkręcą Was przed wieczorną imprezą, ale też szybko i umiejętnie nauczą swobodnego, a przy tym widowiskowego pląsania po parkiecie do każdej muzyki.
Jeszcze trwa karnawał, okres studniówek, a wielu osobom w kalendarzach widnieje wesele oraz zbliżające się letnie dyskoteki – okazji do wykazania się tanecznymi umiejętnościami nie zabraknie 🙂

Wiek: 15+
Termin: każdy piątek 16:30-17:45
Koszt: 70zł od osoby / 140zł za parę

KONTAKT Z NAMI

Zadania pn. "Scena na Horyzoncie!" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych.

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Inwestycja została dokonana dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Legnicy prowadzonego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich.

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl