ŚPIEW SŁOWIAŃSKI

UCZ SIĘ OD WSPÓŁTWÓRCÓW MUZYKI DO GRY WIEDŹMIN 3!

ŚPIEW SŁOWIAŃSKI

warsztaty skierowane są do wszystkich miłośników śpiewania, zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Będą one okazją do rozwinięcia swoich umiejętności posługiwania się głosem, do przełamania barier związanych ze śpiewaniem, a przy okazji poznania elementów teorii muzyki, które będą przydatne dla każdej osoby chcącej zajmować się śpiewaniem.

Na warsztatach poznawać będziemy pieśni z różnych regionów Słowiańszczyzny (polskie, rosyjskie, białoruskie, serbskie itd.), zarówno jednogłosowe, jak i wielogłosowe. Będą one również okazją do przedstawienia wiedzy i ciekawych faktów związanych z życiem dawnych Słowian i naszą historią. Zajęcia obejmować będą naukę pieśni, wspólne śpiewanie, różnorodne ćwiczenia wokalne, zabawy związane z ogólnomuzycznym rozwojem.

KONTAKT Z NAMI

Zadania pn. "Budowa zewnętrznej klatki schodowej przy sali gimnastycznej Akademii Avatara oraz dostosowanie do przepisów ppoż." a także "Scena na Horyzoncie!" dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury

Inwestycja została dokonana dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Legnicy prowadzonego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich.

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl