SIŁA WIEKU

GIMNASTYKA DLA OSÓB DOJRZAŁYCH - ZAJĘCIA 50+

SIŁA WIEKU

Zajęcia dedykowane są osobom w wieku dojrzałym, zarówno zdrowym, jak i tym które odczuwają pewien dyskomfort, mają zmniejszony zakres ruchu, czy borykają się z bólem. Ćwiczenia te zawierają elementy rehabilitacji, pilatesu, jogi, stretchingu, neuromobilizacji, pracy z oddechem, a także czerpią z technik organic flow, animal flow, bodyart. Spotkania mają na celu poprawę siły i wydolności mięśni, pracujemy nad stabilnością i jednocześnie nad mobilnością całego ciała. Treningi uczą też prawidłowej postawy ciała, a także są elementem budowania zdrowych nawyków. Uczą i rozwijają świadomość ciała. Stanowią także profilaktykę urazów. Dbamy o holistyczne podejście do pracy z ciałem.

Żadnych obaw! Praca odbywa się we własnych zakresach ruchu, zgodnie z sobą, bez rywalizacji, a przede wszystkim w przesympatycznej atmosferze! Zapewniamy nie tylko poprawę kondycji ale również samopoczucia 🙂

80zł za pełny miesiąc zajęć od poniedziałku do piątku 9:30-10:30 – trenujesz ile chcesz! Jeszcze się zastanawiasz? Poznaj naszych trenerów!

KONTAKT Z NAMI

Zadania pn. "Scena na Horyzoncie!" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych.

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Inwestycja została dokonana dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Legnicy prowadzonego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich.

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl