BREAKDANCE

WYGINAJ ŚMIAŁO CIAŁO

BREAKDANCE

Breakdance – grupa dziecięca

Zapraszamy na naukę tańca w stylu Break Dance. Zrodzony w latach 70. na ulicach Bronx-u w Nowym Yorku, jest jednym z najbardziej efektownych i widowiskowych stylów tanecznych na świecie. Wykorzystuje on pełen zakres możliwości ludzkiego ciała nie marnując ani jednego dźwięku w muzyce. To nie tylko wspaniałe połączenie tańca z akrobatyką- B-boying to specyficzny styl życia, sposób wyrażania siebie przez ruch w rytm muzyki.

Każdy trening rozpocznie się odpowiednią rozgrzewką psychomotoryczną, by skoncentrować się na nauce i bezpiecznie zaprezentować uczestnikom podstawowe kroki w górze (Indian Step, Apache, Crossover) i parterze (Footwork). Doświadczony instruktor przedstawi młodym tancerzom podstawowe zatrzymania, łączenie kroków w parterze z freezami i inne. Kurs będzie obejmował także esencjalne elementy akrobatyki tanecznej- naukę stania na głowie, rękach oraz szereg ćwiczeń przygotowujących do wykonywania bardziej zaawansowanych technik tańca Break Dance. Poszczególne spotkania zakończą się ćwiczeniami siłowymi i wzmacniającymi poszczególne partie mięśni i ścięgien niezbędnych w dalszej karierze b-boya.

 

Dla kogo?

Otwieramy grupę dziecięcą, zakres wiekowy między 7 a 13 rokiem życia. Nie ważne na jakim etapie ruchowym i jakiej budowy jest uczestnik: silny, słabszy, niski, wysoki, kościsty, czy z nadprogramowymi kilogramami. Każdy może (a nawet powinien!) wyrażać siebie i swoje emocje przez taniec. Dzięki indywidualnemu podejściu trenera będzie można odnaleźć swoje mocne strony, a słabe łatwo pokonać! Do kompletu wkracza opcja nauczenia się wielu ciekawych trików! Taniec to lek na wszystko, więc jeśli dziecko nosi w sobie kopalnię energii, zapraszamy do nas na treningi, a my pomożemy wydobyć jej pokłady!

KONTAKT Z NAMI

Zadanie pn. Budowa zewnętrznej klatki schodowej przy sali gimnastycznej Akademii Avatara oraz dostosowanie do przepisów ppoż. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
kom. (+48) 508 844 113
e-mail: akademia [maupa] teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
kom. (+48) 736 846 003
e-mail: akademia.lubin [maupa] teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
kom. (+48) 575 720 007
e-mail: kontakt [maupa] teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
kom. (+48) 794 376 462
e-mail: olgapirecka [maupa] teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
e-mail: biuro [maupa] teatravatar.pl