BREAKDANCE

WYGINAJ ŚMIAŁO CIAŁO

BREAKDANCE

Breakdance – grupa dziecięca

Zapraszamy na naukę tańca w stylu Break Dance. Zrodzony w latach 70. na ulicach Bronx-u w Nowym Yorku, jest jednym z najbardziej efektownych i widowiskowych stylów tanecznych na świecie. Wykorzystuje on pełen zakres możliwości ludzkiego ciała nie marnując ani jednego dźwięku w muzyce. To nie tylko wspaniałe połączenie tańca z akrobatyką- B-boying to specyficzny styl życia, sposób wyrażania siebie przez ruch w rytm muzyki.

Każdy trening rozpocznie się odpowiednią rozgrzewką psychomotoryczną, by skoncentrować się na nauce i bezpiecznie zaprezentować uczestnikom podstawowe kroki w górze (Indian Step, Apache, Crossover) i parterze (Footwork). Doświadczony instruktor przedstawi młodym tancerzom podstawowe zatrzymania, łączenie kroków w parterze z freezami i inne. Kurs będzie obejmował także esencjalne elementy akrobatyki tanecznej- naukę stania na głowie, rękach oraz szereg ćwiczeń przygotowujących do wykonywania bardziej zaawansowanych technik tańca Break Dance. Poszczególne spotkania zakończą się ćwiczeniami siłowymi i wzmacniającymi poszczególne partie mięśni i ścięgien niezbędnych w dalszej karierze b-boya.

 

Dla kogo?

Otwieramy grupę dziecięcą, zakres wiekowy między 7 a 13 rokiem życia. Nie ważne na jakim etapie ruchowym i jakiej budowy jest uczestnik: silny, słabszy, niski, wysoki, kościsty, czy z nadprogramowymi kilogramami. Każdy może (a nawet powinien!) wyrażać siebie i swoje emocje przez taniec. Dzięki indywidualnemu podejściu trenera będzie można odnaleźć swoje mocne strony, a słabe łatwo pokonać! Do kompletu wkracza opcja nauczenia się wielu ciekawych trików! Taniec to lek na wszystko, więc jeśli dziecko nosi w sobie kopalnię energii, zapraszamy do nas na treningi, a my pomożemy wydobyć jej pokłady!

KONTAKT Z NAMI

Zadania pn. "Scena na Horyzoncie!" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych.

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Inwestycja została dokonana dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Legnicy prowadzonego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich.

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl