BALET + ROZCIĄGANIE

TAŃCZ Z GRACJĄ I WDZIĘKIEM

BALET + ROZCIĄGANIE

Treningi mocno rozciągające z naciskiem na gięcia, kontorsje, szpagaty, uzupełnione o techniki tańca klasycznego.

GRUPA DZIECIĘCA

Dzieci, które poznają smak tańca klasycznego wyróżnia pośród rówieśników zauważalna gracja, lekkość i elegancja ruchów. Lekcje baletu wspomagają rozwój fizyczny i artystyczny najmłodszych, uwrażliwiają na na muzykę i rytm, uczą koncentracji i dyscypliny. Proces opanowywania rozmaitych kroków tanecznych i choreografii ćwiczy pamięć ruchową, wspomaga rozwój orientacji przestrzennej i intelektu. Ponadto wyjątkowa atmosfera treningów, artystyczne otoczenie i środowisko pasjonatów sztuki wprowadzą maluchy w zachwycający świat teatru ruchu od kulis.

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 6 roku życia – zarówno te posiadające już doświadczenie, jak stawiające w tańcu pierwsze kroki. Kompleksowe lekcje przewidują naukę ćwiczeń przy drążku, na środku sali, technikę obrotów, skoków oraz poznawanie podstawowych kroków tanecznych. Treningi dostosowane będą możliwości psychoruchowych maluchów.

GRUPA MŁODZIEŻOWA I DOROŚLI

To fascynujące, że trening taneczny, któremu się oddajemy ma wpływ nie tylko na naszą prezencję sceniczną, lecz również daje wyraziste efekty w życiu codziennym. Rzeźbi sylwetkę, kształtuje umiejętność płynnego i zgrabnego poruszania się, przynosi mnóstwo satysfakcji.

W Akademii Avatara przez tradycyjną strukturę lekcji baletowej przepływać się będzie praca nad świadomością ciała, płynnością ruchów i osiąganiem precyzji oraz ładu w tańcu. Regularne treningi uelastycznią ciało, zwiększą zakresy rozciągliwości, wzmocnią mięśnie, skorygują postawę i ukształtują prawidłową sylwetkę. Ponadto będziemy w stanie zaobserwować pozytywne zmiany w naszym samopoczuciu, udoskonalimy orientację przestrzenną, zdyscyplinujemy swój charakter.
Zapraszamy na zajęcia w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze, przy użyciu muzyki poważnej przełamywanej utworami rozrywkowymi.

KONTAKT Z NAMI

Zadania pn. "Scena na Horyzoncie!" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych.

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Inwestycja została dokonana dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Legnicy prowadzonego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich.

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
508 844 113
akademia@teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
736 846 003
akademia.lubin@teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
575 720 007
kontakt@teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
794 376 462
olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
biuro@teatravatar.pl