BALET + ROZCIĄGANIE

TAŃCZ Z GRACJĄ I WDZIĘKIEM

BALET + ROZCIĄGANIE

Treningi mocno rozciągające z naciskiem na gięcia, kontorsje, szpagaty, uzupełnione o techniki tańca klasycznego.

GRUPA DZIECIĘCA

Dzieci, które poznają smak tańca klasycznego wyróżnia pośród rówieśników zauważalna gracja, lekkość i elegancja ruchów. Lekcje baletu wspomagają rozwój fizyczny i artystyczny najmłodszych, uwrażliwiają na na muzykę i rytm, uczą koncentracji i dyscypliny. Proces opanowywania rozmaitych kroków tanecznych i choreografii ćwiczy pamięć ruchową, wspomaga rozwój orientacji przestrzennej i intelektu. Ponadto wyjątkowa atmosfera treningów, artystyczne otoczenie i środowisko pasjonatów sztuki wprowadzą maluchy w zachwycający świat teatru ruchu od kulis.

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 6 roku życia – zarówno te posiadające już doświadczenie, jak stawiające w tańcu pierwsze kroki. Kompleksowe lekcje przewidują naukę ćwiczeń przy drążku, na środku sali, technikę obrotów, skoków oraz poznawanie podstawowych kroków tanecznych. Treningi dostosowane będą możliwości psychoruchowych maluchów.

GRUPA MŁODZIEŻOWA I DOROŚLI

To fascynujące, że trening taneczny, któremu się oddajemy ma wpływ nie tylko na naszą prezencję sceniczną, lecz również daje wyraziste efekty w życiu codziennym. Rzeźbi sylwetkę, kształtuje umiejętność płynnego i zgrabnego poruszania się, przynosi mnóstwo satysfakcji.

W Akademii Avatara przez tradycyjną strukturę lekcji baletowej przepływać się będzie praca nad świadomością ciała, płynnością ruchów i osiąganiem precyzji oraz ładu w tańcu. Regularne treningi uelastycznią ciało, zwiększą zakresy rozciągliwości, wzmocnią mięśnie, skorygują postawę i ukształtują prawidłową sylwetkę. Ponadto będziemy w stanie zaobserwować pozytywne zmiany w naszym samopoczuciu, udoskonalimy orientację przestrzenną, zdyscyplinujemy swój charakter.
Zapraszamy na zajęcia w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze, przy użyciu muzyki poważnej przełamywanej utworami rozrywkowymi.

KONTAKT Z NAMI

Zadanie pn. Budowa zewnętrznej klatki schodowej przy sali gimnastycznej Akademii Avatara oraz dostosowanie do przepisów ppoż. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Adres Korespondencyjny:

Teatr AVATAR
ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Akademia Legnica
(zajęcia, płatności, zapisy)
kom. (+48) 508 844 113
e-mail: akademia [maupa] teatravatar.pl

Akademia Lubin
(zajęcia, płatności, zapisy)
kom. (+48) 736 846 003
e-mail: akademia.lubin [maupa] teatravatar.pl

Oferta (pokazy, spektakle, animacje)
- Iwanna Połujanowa
kom. (+48) 575 720 007
e-mail: kontakt [maupa] teatravatar.pl

Promocja i marketing - Olga Pirecka
kom. (+48) 794 376 462
e-mail: olgapirecka [maupa] teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
e-mail: biuro [maupa] teatravatar.pl